Jesteś tutaj

Kolejne otwarcia w sieci Gama

Na początku kwietnia pod szyldem sieci Gama otworzono trzy kolejne placówki, dwie z nich znajdują się w województwie mazowieckim, a jedna na Podlasiu. W dniu otwarcia na klientów czekały liczne promocje oraz loterie z nagrodami.

4 kwietnia otworzono Gamę Mini w miejscowości Klichy. Jest to kolejny sklep w barwach Gamy należący do prywatnego właściciela. Zmiana ustawienia regałów sklepowych i urządzeń chłodniczych pokazały, że typowy sklep w małej miejscowości zmienił się na nowoczesny, bogato zatowarowany i przyjazny klientom. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria, w której mógł uczestniczyć klient, który dokonał zakupów w sklepie. Nagrodami były między innymi rower, odkurzacz czy kuchenka mikrofalowa.

Radzanów 3 kwietnia powitał nowy sklep Gama, przed którym od wczesnych godzin rannych gromadzili się klienci. Ciekawa aranżacja sklepu, szeroki asortyment przygotowany i ustawiony zgodnie ze standardami Gamy sieci były tematem rozmów i zadowolenia klientów. Wszystkie zakupy nagradzane były losami, które kryły wiele niespodzianek. Dzieci cieszyły się również z kolorowych baloników Gama.

Sklep w Pułtusku, który przez wiele lat funkcjonował pod nazwą własną został 10 kwietnia zmodernizowany na Gamę. Wprowadzone zostały standardy sieciowe, wizualizacja i ustawienie asortymentu. Tuż po oficjalnym otwarciu tłum klientów oczekujących przed sklepem ustawił się na stoisku mięsno – wędliniarskim. Przed sklepem odbywał się piknik przy muzyce i degustacjach. Nowa Gama oferuje wiele atrakcyjnych promocji, które będą trwały do końca tygodnia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Społem Chełm otworzyło nowy supermarket pod marką Gama w Krasnymstawie.

20 marca w Sulęcinie miało miejsce otwarcie 6. sklepu pod szyldem Gama -  Expresowe Zakupy. Mały convinience został starannie przygotowany do otwarcia i przyjęcia pierwszych klientów. Atrakcyjna oferta produktów przyciągnęła wielu gości, którzy już w przeddzień podglądali prace przygotowawcze w sklepie.

X