Jesteś tutaj

Kolejne otwarcie sklepu Grupy Chorten na Podlasiu

Niemal 200 mkw. powierzchni ma nowootwarty sklep Grupy Chorten w miejscowości Kobylin-Borzymy. Pierwsi klienci, którzy tłumnie oczekiwali na otwarcie drzwi, zakupy mogli tam zrobić od godz. 10 w piątek, 9 sierpnia. Jest to kolejna placówka należąca do samych założycieli Grupy Chorten.

Dziś Grupa Chorten ma już 1670 sklepów partnerskich w 11 w regionach, ale najsilniejsza współpraca dotyczy województwa podlaskiego. Jest tu niemal 400 placówek. Nowy punkt w Kobylinie-Borzymach mieści się w obiekcie, w którym już wcześniej funkcjonował sklep spożywczy, ale został zmodernizowany, wyposażony w nowe chłodnie, regały i inne meble. Market oferuje cały asortyment ogólnospożywczy. Ma bardzo rozbudowany dział mięsno-wędliniarski i piec do pieczywa.

– W naszych sklepach mocno stawiamy na stoiska mięsne, ponieważ jest to nasz wyróżnik na tle konkurencji. Korzystamy z produktów najlepszych dostawców i klienci cenią sobie wysoką jakość regularne dostawy mięsa – podkreśla Zenon Wołpiuk, współwłaściciel sklepu.

Sklep posiada 3 stanowiska kasowe i parking dla zmotoryzowanych klientów. Zatrudnienie znalazło tu 9 osób.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Najwięksi producenci branży spożywczej z Polski i Podlasia, a także światowe koncerny wystawią się 2 września na Festiwalu Smaków, czyli II Ogólnospożywczych Targach Grupy Chorten w Białymstoku.

Pod skrzydłami spółki Chorten Mazowsze działającej w ramach Grupy Chorten otworzył się właśnie nowy market w Warszawie. To delikatesy Kulfon, które są rozpoznawalną marką w województwie mazowieckim, jest to bowiem szósty sklep pod tym szyldem. 

X

Przeczytaj również