Jesteś tutaj

Nowe biuro Sephora Polska w Business Garden

Wraz z końcem kwietnia siedziba główna Sephora Polska zmieniła swoją lokalizację. Nowe biuro spółki znajduje się obecnie w kompleksie biurowym Business Garden, zlokalizowanym w Warszawie przy ulicy Żwirki i Wigury.

Biuro Sephora Polska o powierzchni blisko 2100 mkw., znajduje się na pierwszym piętrze biurowca 16c należącego do otoczonego zielenią kompleksu Business Garden.

– Zmiana siedziby naszej spółki odbywa się w roku, w którym świętujemy nasze 20. urodziny w Polsce. Zrealizowaliśmy ją przede wszystkim z myślą o naszych pracownikach i ich komforcie codziennej pracy. Do dyspozycji pracowników oddaliśmy powierzchnię znacząco większą od poprzedniej, a na niej komfortowo zaprojektowane i wyposażone miejsca pracy, 11 sal konferencyjnych i 6 tzw. focus room-ów – mówi Katarzyna Bielecka, Dyrektor Generalna Sephora Polska. 

We wnętrzach dominuje charakterystyczny dla Sephora czarno-biały kod kolorystyczny z elementami czerwieni, a także nurt eko – zarówno na poziomie zastosowanych materiałów, jak i przyjaznych środowisku rozwiązań, które firma wprowadziła w obszarze technicznym, jak i do codziennego życia biura m.in. poprzez nowe zasady segregacji śmieci i rezygnację z wody w butelkach. Wszyscy pracownicy biura Sephora otrzymali butelki z filtrem wielorazowego użytku, a na terenie siedziby w kilku punktach kawowych zainstalowano filtry do uzdatniania wody do picia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W warszawskich Złotych Tarasach Sephora otworzyła swoją perfumerię w nowej aranżacji i lokalizacji. Z tej okazji na klientów czekały specjalne oferty rabatowe, superprezenty do zakupów oraz warsztaty makijażowe z ekspertami światowych marek.

W tym roku Sephora świętuje swoje 20. urodziny w Polsce. To właśnie dwie dekady temu zadebiutowała pierwsza perfumeria Sephora, dając możliwość testowania, eksperymentowania  i odkrywania nowości, stając się miejscem, w którym kupić można oryginalne produkty kilkuset światowych marek. Z okazji urodzin Sephora zaprasza wszystkich swoich klientów na najlepsze przyjęcie urodzinowe – czeka na nich 20 dni niesamowitych, urodzinowych niespodzianek.

X