Jesteś tutaj

Kalendarium

Data wydarzenia: 
2020-03-06

W piątek 6 marca br. w hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie przy ul. Sportowej 3 odbędą się XXXI Targi Wielobranżowe zorganizowane przez PHUP Gniezno. Z każdą kolejną edycją Targów wzrasta liczba wystawców, w ubiegłorocznych swą ofertę produktową oraz usługową prezentowało ponad 150 firm. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się niebawem.

Data wydarzenia: 
2020-03-27

5. Targi Franczyza w Katowicach są obok październikowych Targów Franczyza w Warszawie, najważniejszą imprezą poświęconą franczyzie, zarówno pod względem liczby wystawców, jak i odwiedzających. Targi co roku gromadzą kilkadziesiąt marek franczyzowych polskich i międzynarodowych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-28 marca br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym tuż przy Spodku.

Data wydarzenia: 
2020-04-01

W dniach 1-2 kwietnia 2020 r. w Global Expo (ul. Modlińska 6D) w Warszawie odbędzie się 12. edycja kongresu Poland and CEE Retail Summit, organizowanego przez firmę ECU. Podczas kongresu spotkają się eksperci sektora retail i FMCG, by rozmawiać o najważniejszych zmianach, trendach i wyzwaniach branży w Polsce oraz w regionie.

X