Jesteś tutaj

MAGO na XI Retail Summit

Kolejny już raz, w dniach 3-4 kwietnia 2019 r., firma MAGO uczestniczyła w Poland & CEE Retail Summit - wydarzeniu, na którym zbiera się elita polskiego handlu, reprezentująca wiodące sieci handlowe i producentów FMCG.

Podczas kongresu MAGO prezentowało swoje innowacyjne rozwiązania, takie jak: inteligente półki, które wchodzą w interakcje z klientem i zapewniają niemal pełną kontrolę nad produktami czy boksy samoobsługowe zintegrowane z płatnościami mobilnymi. Dużym zainteresowaniem uczestników kongresu cieszyły się rozwiązania związane z zarządzaniem asortymentem sklepu takie jak: cyfrowa mapa sklepu, etykiety elektroniczne i system do analizy ruchu na sali sprzedaży.

Reasumując, na Retail Summit 2019 można było zobaczyć jak będzie wyglądać przyszłości sektora – poznać trendy, które wpłyną na kształt specyfiki handlu.

Zapraszamy do filmowej relacji ze stoiska MAGO na Retail Summit 2019

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=Yhd-zPaDVbs

Kategoria: 

Podobne artykuły

Colian z okazji Wielkanocy przygotował specjalną ofertę słodyczy obfitującą w wysoko rotujące wyroby popularnych marek. Propozycję tworzą produkty w szacie świątecznej takie jak: figurki świąteczne z nadzieniem karmelowym; puszka w kształcie jaja z Galaretkami Wiosennymi w czekoladzie; bombonierki z cukierkami czekoladowymi: Torciki Mix i Mieszanka Teatralna oraz bomboniery Czekoladowe Tajemnice i nowość Czekoladki z Klasą Toffino. Firma oferuje również klasyczne wersje słodkości marek: Goplana, Solidarność, Jeżyki i Familijne.

Cisowianka Perlage została partnerem prestiżowego, międzynarodowego rajdu historycznych samochodów Mille Miglia. 

X