Jesteś tutaj

Naturalna woda mineralna dla dzieci

Jurajska Junior to woda troskliwa z natury, która napełnia bliskością i promuje ideę kreatywnej zabawy z dzieckiem wspierając jego rozwój i zdrowie.

Jurajska Junior, jako średnio zmineralizowana naturalna woda mineralna jest doskonałym wyborem dla mam, które dbają o ciepło domowego ogniska i troszczą się o zdrowie całej rodziny. Jurajska dostarcza niezbędnych minerałów i jest całkowicie bezpieczna, dzięki temu posiada atest Instytutu Matki i Dziecka, jako właściwa do nawadniania dzieci po 1 roku życia. Nakrętka nie kapek chroni dziecko przed oblaniem się i ułatwia użytkowanie.  

Produkt dostępny w opakowaniach 0,33 l; Cena: 1,50 zł 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ruszyła kampania radiowa dla Naturalnej Wody Mineralnej Jurajska, która związana jest z rozpoczynającymi się za kilka dni Mistrzostwami Świata w Siatkówce Mężczyzn Polska 2014. Jurajska od kilku już lat nosi tytuł Oficjalnej Wody Polskiej Siatkówki.  

W maju rozpoczyna się intensywna akcja promująca Naturalną Wodę Mineralną Jurajska. Kampania będzie prowadzona wielokanałowo i obejmie między innymi obecność w TV, jak również działania digitalowe. Jest zaplanowana na kilka miesięcy. W kampanii podkreślane będą unikalne benefity Naturalnej Wody Mineralnej Jurajska: pochodzenie z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, krystaliczna czystość, naturalna mineralizacja wody dzięki czerpaniu jej ze skał bogatych w wapń i magnez.

X