Jesteś tutaj

Pokaż, jak uwielbiasz

Gotowanie powoduje, że czas spędzany z bliskimi staje się niezwykły, a wspólne jedzenie posiłków, zwłaszcza tych przyrządzonych przez nas samych daje nam ogrom radości. Uwielbiam.pl zachęca, aby poprzez pyszne jedzenie okazać sympatię ważnej dla nas osobie. Kulinarny konkurs „Pokaż, jak uwielbiasz” z pewnością udowodni, że do serca... można trafić przez żołądek.

Luty to miesiąc walentynkowy – czas, który zachęca do celebrowania spotkań i zrobienia dla najbliższych czegoś miłego. Konkurs „Pokaż, jak uwielbiasz” organizowany przez serwis kulinarny Uwielbiam.pl to doskonały powód, dla którego warto spędzić trochę czasu w kuchni, by przygotować dla najbliższej osoby coś pysznego i... przy okazji wygrać nagrody.

W konkursie można wziąć udział po rejestracji na Uwielbiam.pl. Wystarczy przygotować dla wyjątkowej osoby coś pysznego (wykorzystując przy tym dowolny z produktów marek DecoMorreno, Lubella, Łowicz, Kotlin, Krakus). Następnie – uwiecznić to na zdjęciu i przesłać je wraz z przepisem jako zgłoszenie konkursowe. Interpretacja tematu zależy od uczestnika. Można przygotować romantyczną kolację dla dwojga, ulubione przekąski dla dzieci, pyszne domowe ciasto czy rodzinny obiad, albo lunch dla najlepszego przyjaciela. Możliwości jest wiele, a nagrody czekają. Dla trójki najlepszych – profesjonalny blender i kosz z produktami, a dla siedmioro – nagrody dodatkowe w postaci zestawów produktowych. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Puchatek wprowadziła kilka zmian, dzięki którym teraz oferuje najmłodszym jeszcze bardziej czekoladowy smak w nowych, smakowicie wyglądających opakowaniach.

Po wielu miesiącach sportowej rywalizacji nadszedł czas na Finał Ogólnopolski XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w których mistrzowie województw zagrają o prawo gry w Wielkim Finale na PGE Narodowym. Drugiego maja, tuż przed finałem Pucharu Polski, poznamy najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach U-10 i U-12.

X