Jesteś tutaj

Jurajska SPORT dla aktywnych

Nowa woda mineralna Jurajska SPORT  w wygodnej butelce o pojemności 0,7l wyprodukowana jest z myślą o osobach lubiących aktywnie spędzać czas. Jak wiadomo woda jest najlepszym uzupełnieniem płynów podczas intensywnego wysiłku, a średniozmineralizowana Jurajska pozytywnie wpływa na utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w organizmie. Osoby aktywne, uprawiające sport wiedzą, że ważne jest, by butelka z wodą była wygodna i poręczna. Aby sprostać wszystkim wymogom aktywnego człowieka, opakowanie wody oprócz ergonomicznego kształtu ,wyposażone jest w specjalny korek-dzióbek. Woda Jurajska wydobywana jest na jurze Krakowsko-Częstochowskiej. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Proste Historie to źródło pomysłów i inspiracji na przygotowanie 3-daniowego obiadu. Na drugie danie producent proponuje uwielbiane przez konsumentów Pyzy z mięsem. Znakomity, mięsny farsz zatopiony jest w ziemniaczanym cieście, a całości smaku dopełniają aromatyczne przyprawy.

Coraz większa konkurencja wynikająca z dużego zagęszczenia sklepów detalicznych oraz rosnąca tendencja do zakupów spożywczych online sprawiają, że kierownicy marketów stacjonarnych coraz bardziej muszą skupić się na prezentacji towaru zgodnie z potrzebami klientów, aby zapewnić sobie ich wierność. Szczególny potencjał oferuje tutaj dział produktów chłodniczych. Nowe, przezroczyste, bezramowe systemy drzwi szklanych Termofrost® marki SCHOTT umożliwiają niezmącony widok prezentowanego towaru, ułatwiając konsumentom orientację i podjęcie decyzji w punkcie sprzedaży. Dodatkowo wpływają na znaczną redukcję zużycia energii. Francuska sieć supermarketów Carrefour z powodzeniem stosuje drzwi SCHOTT od lipca 2015 roku.

X